Me kasutame küpsiseid, et anda teile parimaid veebilehe kasutamise kogemusi. Kasutades meie veebilehte, nõustute te küpsiste kasutamisega vastavalt meie küpsiste poliitikale.

 


FREND TRADE OÜ Weleda ametlik esindaja Eestis

Lootuse pst. 90
11619 Tallinn
Eesti


Sertifikaadid ja märgised

  • Looduslikud ja mahedad koostisosad 
  • Jätkusuutlik tootmisprotsess
  • Keskkonnasõbralikud tavad
  • Ei sisalda sünteetilisi lõhnu ega värve
  • Ei sisalda silikoonõlisid, ei sisalda naftajääkprodukte 
  • Ei tehta loomkatseid
  • Ei ole kiiritatud valmistooteid ega taimseid koostisosi

 

Iga toodet kontrollivad sõltumatud sertifitseerimisfirmad ja mittetulundusorganisatsioon NaTrue jälgib tingimuste kvaliteeti. Esimesed NaTrue nimetust kandvad Weleda tooted tulid turule 2009.

 

Meie NaTrue sertifikaadiga tooted on 100% looduslikud.

Meie NaTrue sertifikaadiga tooted on 100% looduslikud. Meie eesmärgiks on kasutada üksnes kõige puhtamaid loodusest korjatud, biodünaamiliselt või mahedalt kasvatatud koostisosi.

NaTrue on sertifitseerimiskava, mille on loonud Rahvusvaheline Loodus- ja Mahekosmeetika Ühing (International Natural and Organic Cosmetics Association), et reguleerida ja kaitsta looduslikke nahahooldustooteid.

 

Järjepidev täiustamine, et saavutada kõrgeim sertifitseerimise tase 

NaTrue sertifikaadil on kolm taset. Esimest taseme saavutamiseks tuleb näidata, et kõik koostisained on looduslikku päritolu ja neid töödeldakse vaid õrnal, jätkusuutlikul viisil. Järgmised kaks taset hindavad sertifitseeritud mahepõllundusest tulevate koostisainete hulka, kusjuures kõrgem aste garanteerib suurema mahesisalduse. Nagu võite arvata, kõrgeimat astet on raske saavutada – nii on meelega tehtud, sest firmad peaksid pidevalt püüdma oma tooteid täiustada.

 

Erinevad kriteeriad eri tüüpi toodetele 

Hindamisprotsess erineb toodete tüübi järgi, sest (näiteks) nahapiima ei saa hinnata samadel alustel kui šampooni, ei koostisainetelt ega valmistamisprotsessilt. NaTrue kontrollid on sõltumatud ja organisatsioon töötab mitte-tulundusühinguna, kus kõik tingimused ja info on avalikult kättesaadav. Läbipaistvus on NaTrue peamisi alusprintsiipe – nagu ka meile.

 

Vaba naftajääkproduktidest ja sünteetilistest koostisainetest

NaTrue ja Weleda on paljus sarnased: me tahame edendada looduslikku nahahooldust ja meil on kõrged kvaliteedinõuded, kusjuures rõhk on looduslikel ja mahedatel koostisosadel ja nende hoolikal töötlemisel. Me tahame, et te teaksite, miks saate meid ja meie tooteid usaldada. NaTrue peab ka väga tähtsaks keskkonnasõbralikke töötlemisviise. Weleda tooted ei sisalda naftasaadustest tulevaid koostisosi;  sünteetilisi kemikaale, säilitusaineid ega lõhnaineid; GMOsid (geneetiliselt muundatud organisme) ning tooteid ei ole kunagi katsetatud loomadel.

Ametlik NATRUE veebileht

Siiski kontakt loomsete koostisainetega tootmisprotsessi käigus ei ole täielikult välistatud. 

Tooted, mis ei ole märgistatud VEGAN märgiga võivad sisaldada loomseid koostisosi nagu mesilasvaha ja selle ühendid, lanoliin, kitsepiim, laktoos ja mesi. 

 

 

 

Orgaanilist toitu saab identifitseerida hetkega. Kõik pakendatud toiduained, mis vastavad EL mahepõllumajandust reguleerivatele karmidele nõuetele on märgistatud EL mahepõllumajanduse logoga. 

Weleda kõik koostisained pärinevad mahe- ja biodünaamilisest  põllumajandusest või sertifitseeritud looduslikest kasvukohtadest. Just seetõttu võid sa saada täieliku naudingu meie eliksiiridest, kaselehe ekstrakti joogist, astelpajumahlast ja imetamisteest.