Kvaliteet

Kvaliteet Weledas ei ole lihtsalt tühine moesõna. Meie jaoks esindab Weleda nimi holistilist kvaliteeti algmaterjalist kuni valmistooteni ning sealt edasi viisi, kuidas meie tarbijad tooteid kasutavad.

Kvaliteet algusest lõpuni

Põhinedes rangetele nõudmistele, tagab Weleda looduskosmeetika kvaliteedi alates toormaterjali allikast kuni valmistoodeteni.

Kvaliteedilubadus
Calendula flowers close up

Kasvav kultuur

Weleda ravimtaimede aiad on olnud kõige olulisem osa Weleda ärikultuurist alates asutamisest 1921.aastal. Loe rohkem meie ülemaailmsetest ravimtaimede aedadest.

Meie aiad
Image of Sesame Mexico - 2258

Külva enne kui lõikad

Umbes kolmveerand meie taimsetest koostisainetest pärinevad mahe- või biodünaamilisest põllumajandusest ning sertifitseeritud looduslikest kasvukohtadest. Me ei kasvata kõiki taimi ise.

Tooraine päritolu

Toorainest lõpptooteni

Ükskõik, kas destilleerimine, ekstrakti tootmine või toimeaine tõhustamine : õrnad ja sobivad töötlusprotsessid muudavad toormaterjalid inimeste vajadustele sobivaks. Õnneks on Weleda rikas kogemustelt, kuidas toimida looduse tervistavate ja hellitavate jõududega.

Tootmine
Natrue logo

NATRUE ja enamgi veel

Looduskosmeetika ei ole alati õige looduskosmeetika. NaTrue on esimene rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedimärgis mahedale ja looduskosmeetikale ja loob nii selgust nimetuste ‘džunglis’. Iga NaTrue nimetust kandev toode vastab garanteeritult kõrgetele nõudmistele. 

Sertifikaadid ja märgised

Terve elu kogemust

Meil on enam kui 90 aastat kogemust loodukosmeetika ja ravimitoodete valmistamisel. Lähtudes meie motost : kooskõlas looduse ja inimesega, on Weleda pühendunud suhtuma loodusesse vastutustundlikul ja hoolival moel. Niisiis meie tooraine kõrge kvaliteet ja kättesaadavus tagatakse läbi biodünaamilise taimekasvatuse meie enda ravimtaimeaedades, kontrollitud looduslike kasvualade abil või tihedas koostöös meie pika-ajaliste töövõtjatega

 

  • Lisaks meie toormaterjali kvaliteedile pöörame suurt tähelepanu jätkusuutlikule ja ühiskondlikult vastutustundlikule kaubandusele, mida paremini tuntakse õiglase kaubandusena. See kehtib kogu tootmisahela kohta.
  • Me väldime järjekindlalt sünteetilisi värve ja lõhnu ning loodusidentseid säilitusaineid. Meie toodete lõhnastamiseks kasutatakse vaid looduslikke õliessentse.
  • Ühiskondlik, toorainelis-keskkondlik, kasutaja ning ravitoimeline kvaliteet kõiges, mida teeme, moodustavad neli sammast, millele Weleda täielik kvaliteedi-definitsioon toetub.

Meie kvaliteetsed tooted

Antioksüdantide rikas kehaõli, mis sisaldab kõike, et su nahk oleks särav
Kasuta kehapiima iga päev, et ära hoida naha enneaegne vananemine
Uuendab ja kaitseb, muudab naha säravaks. Sobilik vanusele 38+
Intensiivne seerum, mis pinguldab ja kaitseb nahka
Spetsiaalne lõhnaainete vaba kreem õrnale silmaümbrusele, sobilik vanusele 38+
Tõhus pinguldav öökreem kaitsvate antioksüdantidega, sobilik vanusele 38+
Õrn , niisutav ja rahustav ihupiim tundlikule nahal
Kaitseb tundlikku nahka haudumise ja happelise niiskuse eest
Õrn šampoon-dušikreem ühes tuubis
Looduslik hooldus laste piimahammastele
Kuldse õli hell puudutus Janusele nahale
Värsekndav, elujõudu andev dušikreem looduslike orgaaniliste õlidega
Kerge ja kiiresti imenduv kätekreem kuivale nahale
Intensiivne hooldustoode kuivale nahale
Universaalne kreem tervele kehale, mis niisutab ja toidab kuiva nahka
190 ml
Unikaalne fluori vaba hambapasta meresoolaga
Toitev ja niisutav huulepalsam igaks päevaks