Meie kvaliteedilubadus

Weleda looduskosmeetika ja ravimitooted on hoolika ja kvaliteetse valiku tulemus alates toormaterjali ostust kuni töötlemise, pakendamise ja valmistoodete kättetoimetamiseni.

Meie laiendatud kvaliteedi definitsioon

Meie kvaliteet põhineb rangetel nõudmistel koos põhjalike suunistega jätkusuutliku tootearenduse, toormaterjalide, päritolu, töötlemise, lisaainete, lõhnaainete, loomkatsete, pakendamise ja muude aspektide kohta.

Weleda toodete toormaterjali käideldakse valikulisel ja tundlikul viisil, nii et ained ja aktiivsed toimeained saavad täielikult mõju avaldada. Holistiline, terviklik inimeste olemuse mõistmine  – koosnedes kehast, hingest ja vaimust – viib välja laiema huvini, millised on ainete omavahelised suhted antroposoofias.

See omakorda viib meie põhjalikuma kvaliteedi definitsioonini, mille tulemuseks on tooted, mis on sügavalt ja täielikult toimivad, andes kasutamisel suurepärase mugavuse tunde. Meie kõige olulisem eesmärk on pakkuda parimat kvaliteeti oma tarbijatele, meie patsientidele nende ravivajadustest lähtuvalt, sest usume, et vaid hoolikalt valitud ja töödeldud looduslikud ained saavad aidata keha tema lugematutes õrna tasakaaluga toimingutes.

Kindlalt tagatud kvaliteet igas etapis

Pideval teaduslike testimise meetodite arengul on samuti osa kvaliteedi tagamisel. Meie kosmeetika väljatöötamisel ja tootmisel valmistatakse tooted alati ilma kunstlike värvide ning lõhnadeta, sisaldamata säilitusaineid ja geneetiliselt muundatud organisme, silikoone, parafiine, muid naftasaadusi ega kunstlikke rasvu. Kus iganes võimalik kasutame toormaterjali kontrollitud mahe- või biodünaamilisest põllundusest ning kontrollitud looduslikelt kasvualadelt. Loomkatsed on keelatud nii tootmis- kui arendusfaasis ning oma tooted lõhnastame vaid looduslike õliessentsidega. Weleda tooted valmistatakse nii, et kunstlikke või loodusidentseid säilitusaineid pole vaja.  

Weleda moto ‘kooskõlas looduse ja inimesega’ on oluline juhtprintsiip kogu looduskosmeetika ja ravimitoodete valmistamise ahelas. Hange, pakkematerjalid ning valmistooted vastavad kõik lugematutele nõudmistele, kaasa arvatud vastavus regulatsioonidele, GMP (heale tootmistavale), vastavus farmakopöale ning kindlatele rahvuslikele juriidilistele regulatsioonidele tootmis- ning turundusriikides. Me pöörame suurt rõhku tooraine füüsilisele ning keskkonna-alasele kvaliteedile nagu ka meie kauplemisprotsessi ühiskondlikule kvaliteedile.

Avasta rohkem

Kasvav kultuur

Weleda ravimtaime-aiad on olnud kõige olulisem osa Weleda ärikultuurist alates asutamisest 1921.aastal

Meie aiad

Koostisainest lõpptooteni

Ükskõik, kas destilleerimine, ekstrakti tootmine või toimeaine tõhustamine : õrnad ja sobivad töötlusprotsessid muudavad toormaterjalid inimeste vajadustele sobivaks. Õnneks on Weledal rikkalikult kogemusi, kuidas toimida looduse tervistavate ja hellitavate jõududega.

Tootmine

Külva enne kui sa lõikad

Umbes 3/4 taimsetest koostisainetest tuleb mahepõllumajandusest või sertifitseeritud looduslikest kasvukohtadest. Kõiki taimi me ise kasvata.

Tooraine päritolu

NATRUE ja teised märgid

Looduskosmeetika ei ole alati looduslik. NATRUE on esimene rahvusvaheliselt tunnustatud mahe- ja looduskosmeetika kvaliteedimärk.

Sertifikaadid ja märgised