Jätkusuutlikkus

Traditsioonid ja uuendused on Weleda jaoks võrdselt tähtsad. Need on aluseks meie pika-ajalisele pühendumisele kolmele jätkusuutlikkuse sambale : keskkond, ühiskond ja majandus.

Weleda pühendumine jätkusuutlikkusele

Inimkonna rahvaarvu oodatava kasvu tõttu, seitsemelt üheksale miljardile aastaks 2050, kasvab vajadus loodusressursside järele. Weleda asutaja Rudolf Steineri antroposoofiliste ideede kohaselt peame andma endast parima, et toetada tänapäeval kohast eluviisi kõigile, seadmata ohtu tulevaste põlvede vajadusi.

 

Weledas me püüdleme selle poole kaitstes ja austades meie keskkonda ja selle liigirikkust, õiglaselt koheldes ja tasustades töötajaid, partnereid ja kogukondi ning luues eetilist majandust, mis lisab, mitte ei kahanda väärtust.

 

Teadmised, mille oleme saavutanud, juhtides täielikult jätkusuutlikku äri üle 90 aasta, muudavad meie kaubamärgi ja tooted unikaalseks.

Toimides eetiliselt

Weleda pöörab suurt rõhku töötajate, varustajate ja partnerite turvalisuse, isikliku arengu ja üldise õiglase kohtlemise tagamisele.

Ühiskondlik jätkusuutlikkus

Olles silmitsi vastutusega

Meie keskkonna-alane pühendumine hõlmab küsimusi liigirikkuse, toormaterjalide hanke, loodusressursside kasutuse ja jätkusuutliku pakendamise, veekasutuse ja prügi vähendamise ja kasvuhoonegaaside vähendamise kohta.

Keskkonnaalane jätkusuutlikkus

Jätkusuutlik ettevõte

Jätkusuutlik majandus on selline, et maakera ressursse ei kasutata kiiremini kui loodus neid taastab. Kasumlikkus on edukate ökosüsteemide ja elujõuliste kogukondade tulem.
Majanduslik jätkusuutlikkus

Juuksehooldus

Taastav šampoon Kaeraga

Siledamad ja siidisemad juuksed

Taastav juuksepalsam Kaeraga

Niisutav palsam orgaanilise kaeraekstraktiga, kuivadele ja kahjustatud juustele