Kes me oleme

Weleda eesmärk on säilitada, edendada ja taastada inimeste tervist.

Ettevõte, mis alustas 1921. aastal ravimite loomist oma ravimtaimede aia baasil, on täna maailma juhtiv holistilise looduskosmeetika ja antroposoofiliste ravimite tootja.

Asutamisest peale on Weleda järginud eesmärke, mis tulenevad ettevõtte loomise põhimõtetest. Meie tooted on mõeldud inimeste isiklikku arengut toetama: säilitavad, edendavad ja taastavad inimeste tervist ning aitavad saavutada füüsilist hea-olu ja tasakaalustatud elustiili. See ettevõtte olemuslik põhialus määrab Weleda majandustegevuse ja jääb meie tulevikku määravaks ideeks.

Weleda täna

Ettevõte, mis alustas pisikeses kohas Šveitsis on täna ülemaailmne 2000 töötajaga suurettevõte, mis on esindatud rohkem kui 50 riigis.
Rohkem Weledast täna

Meie väärtused

Me oleme edukaks saanud, võttes omaks seitse põhimõtet, mis on muutumatud, siduvad kõigile, kes meiega töötavad, ja mis selgelt tugevdavad meie töötamise aluseid.
Loe rohkem 7 printsiibi kohta

Inimeste teenistuses

Täna on Weleda esindatud rohkem kui 50 maal kõigil viiel kontinendil. Kolm põhiasukohta on endiselt Weleda ajaloolises sünnipaigas : Arlesheimis Baseli lähedal Šveitsis, Schwäbisch Gmündis Stuttgardi lähedal Saksamaal ja Prantsuse linnas Huningue´is Alsace´is. Nendest põhikeskustest – lisaks kõigis harukontoritest ümber maailma – toob Weleda turule sadu looduskosmeetikatooteid ja tuhandeid ravimeid, mis on endiselt osaliselt toodetud meile kuuluvate aedade ravimtaimedest.

Vastutustundlik suhtumine nii loodusesse kui oma töötajatesse on alati olnud ettevõtte osaks, alates hetkest, kui Rudolf Steiner sõnastas oma nägemuse ettevõttest, mis teenib täielikult inimesi ning maailma tervikuna. Aus kaubandus, loodussäästlik taimekasvatus ja oma töötajate arendamine – jätkusuutlikkus on osa meie traditsioonist.