Weleda täna

Weleda Prantsusmaal, Huningueses

Annab inimestele tervistumise, hea-olu ja elujõu

WELEDA- Teedrajav ja maailma juhtiv tootja holistilise looduskosmeetika ja antroposoofilise meditsiini alal.

Weleda kolm põhiasukohta asuvad ligistikku, meie peakontor on Arlesheimis, Šveitsis, ainult mõned kilomeetrid Weleda keskusest Huningue´is Prantsusmaal. Tootmistegevus Schwäbisch Gmündis Stuttgardi lähedal on vaid 250 kilomeetrit kirde suunas Saksamaal.

Neis kolmes keskuses kasvatatakse ja toodetakse jätkusuutlikult looduslikku toormaterjali Weleda toodetele. Weleda sortimendis on enam kui 100 looduskosmeetika toodet, 10 dieettoiduainet ja umbkaudu 2500 ravimit. 

Kõrged standardid, kõrge kvaliteet

Kõrgeimad kvaliteedinõuded ja hoolikas materjalide kasutus käivad käsikäes, kui valmistame oma toodangut. Umbes 78 % toormaterjalidest tulevad mahedast või biodünaamilisest põllundusest ja kontrollitud looduslikest asukohtadest. Kõik tooted põhinevad ainult looduslikel komponentidel – kunstlikke säilitusaineid, lõhnaineid ja värve välditakse järjepidevalt. Weleda naudib suurepärast ärilist tuntust kvaliteedi, usalduse ja jätkusuutliku ettevõtluse arendamise tõttu.

Ettevõtte struktuur

Weleda koosneb 19 enamusaktsionärist ning ettevõte annab ülemaailmselt tööd umbes 2000le inimesele. Umbes 40 % kapitalist ja umbes 80 % hääletusõigusest Weleda AGs kuulub kahele peamisele aktsionärile, General Anthroposophical Society´ile (AAG, Dornach, Šveits) ja Arlesheim Clinic´ule (KA, Arlesheim, Šveits), endine Ita Wegman Klinik AG. Ülejäänud nimelised aktsiad ja hääletusõiguseta osalusväärtpaberid on väikeaktsionäridel. Ainult AAG liikmeid võib registreerida aktsiaregistris. Mis puudutab müüki, siis võib Weledat leida enam kui 50 riigis kõikidel kontinentidel.

Jätkusuutlik algusest peale

Alates ettevõtte asutamisest aastal 1921, on Weleda toiminud ühiskondliku, keskkonna-alase ja majandusliku vastutustundega kõikides majandustegevustes (link Jätkusuutlikkuse lehekülgedele) alates toormaterjali hankimisest kuni kosmeetika- ja ravimitoodete valmistamiseni, pakendamise ja jaotamiseni. 
Weleda kasvatab ka ravimtaimi ja talle kuulub oma tinktuuri valmistamise tehas, kus toormaterjale töödeldakse edasi destilleerimise, ekstraheerimise või potentseerimise teel. Kuigi mõned meie meetodid on aja jooksul muutunud, oleme jäänud ausaks iseendale, oma asutajatele ja väärtustele. Ühiskondlikult, keskkonna-alaselt ja majanduslikult oleme toiminud asutamisest alates samade põhimõtete järgi. Me tõesti usume, et see järjekindlus toob maailma positiivse muutuse. 

 

Avasta rohkem Weleda kohta

Tugev pühendumine

Traditsioonid ja innovatsioon on Weleda jaoks võrdselt tähtsad. Need on aluseks meie pika-ajalisele pühendumisele kolmele jätkusuutlikkuse sambale: keskkond, ühiskond ja majandus.

Jätkusuutlikkus Weledas

Tugevad põhimõtted

Kuni tänase päevani on Weleda säilitanud ettevõtte asutajate kindlad ja tugevad spirituaalsed põhimõtted ning nende mõju resoneerub organisatsiooni läbivalt.

Rohkem meie pärandist