Sulista koos minuga

Vannitamise mõnu

Vannnitamine mõjub beebile kõige rahustavamalt. Beebi naudib vanniskäiku. Vees olemine tuletab neile meelde aega kui nad olid veel emaüsas. Kui eialgu seab vannitamine teatud piirid, siis mõne aja möödudes pakub suplus beebile suurt lõbu.

Teadlik vannitamine

Umbes nelja kuu möödudes on beebi nahk juba piisavalt arenenud ja harjunud eluga mis on ema kõhust väljaspool. Teie laps võib nüüd vannis käia kuni kaks korda nädalas. Mõnikord on lisapesemine vajalik näiteks peale ujulas käimist, et nahalt kloor maha pesta. selleks hetkeks sobib kasutada Saialille šampoon-dušikreemi, milles on ühendatud õrn šampoon ja dušikreem. Imikutele meeldib vannis olla.  Pea meeles enne suplemist kontrollida vee temperatuuri oma küünarnukiga - see peaks olema umbes 37 ° C. See on umbes sama temperatuur nagu emaüsas, mis on parim suplemiseks. 5-8 minutit vannitamiseks on piisav. Ära lase veel jahtuda ja juuksed tee niiskesk alles vannitamise lõpus, sest läbi pea kaob palju soojust.

Turvalisus ja heaolu

Et vannitamise aeg läheks sujuvalt, valmistage kõik ette. Hoidke vajalik enda lähedal, et saaksite täielikult keskenduda oma beebi vannitamisele. Rätikut saab soojendada lähedalasuval radiaatoril. Vannivette lisamiseks sobib ideaalselt Saialille rahustav või puhastav vannipiim. 

Teie ämmaemand saab ette näidata vannitamiseks vajalikud võtted.  Juba suuremate laste pesuvee tase ei tohiks olla taljest kõrgem. Beebid tunnevad end paremini, kui nad saavad puudutada vanni põhja jalgadega. Nautige vannitamiseaega koos oma beebiga. Teie laps armastab tähelepanu ja turvatunnet, mida teil on pakkuda.

Väike rituaal

See on nii imeline, kui te saate nautida koos vannitamis. See on parim aeg, kui saate olla täielikult pühendunud oma lapsele. Aga milline aeg on vannitamiseks parim, hommik või õhtu? Mitte kõik lapsed ei muutu peale vannitamist uniseks! Ideaalne aeg vannitamiseks sõltub teie pere rütmist ja oma lapse eelistustest. Kui lapsele on vann pigem lõõgastav, see võiks olla täiuslik õhturituaal.

Kui laps saab vannirõõmudest lisaenergiat, siis miks mitte vannitada hommikuti. 

Vannitamise aeg on suurepärane võimalus kaasata sellesse igapäevategevusse ka teisi pereliikmeid. Paljudele isadele meeldib samuti hoolitseda oma beebi vannitamise eest. Nõuanne: beebidele meeldib rutiin ja korrapärasus. Kui olete leidnud hea aja vannitamiseks, siis proovige selle juurde jääda.


"Kohe pärast vanni on õige aeg kaisutada oma last. Laps tunneb end ohutult ema või isa helladel kätel! "

Saialillest šampoon & dušikreem

Õrn šampoon-dušikreem ühes tuubis