Meie holistilisest lähenemisest

Tavameditsiini ühendamine põhjaliku arusaamisega inimolendist

Weledas me püüdleme holistilise lähenemise poole meditsiiniteraapias. Meie teadmised ja toimimine lähtuvad antroposoofilise meditsiini põhimõtetest - meditsiinisuund, mille rajasid 1920ndate aastate alguses filosoof Rudolf Steiner ja meditsiinidoktor Ita Wegman.

key visuals visodoron malva

Holistiline, terapeutiline lähenemine

Antroposoofilise meditsiini raviprotsess põhineb nelja korraldusprintsiibi tasakaalul: füüsiline tasand; eluenergia tasand ehk vitaalsus; vaimne tasand ja individuaalne tasand ehk ego. Teraapia eesmärgiks on taastada vajalik tasakaal, kui need neli printsiipi on tasakaalust väljas.

Teraapia meetodid
Stock of pharmaceutical products at Weleda

Integreeritud meditsiini süsteem

Antroposoofiline meditsiin hõlmab tavameditsiini ja seetõttu ei sobi seda liigitada "alternatiivmeditsiini" kategooriasse - see põhineb tavameditsiini süsteemil ja tavadel ning antroposoofilistel ravimitel.

Antroposoofiline meditsiin
Smiling man with blue shirt

Tervis on järjepidev protsess

Salutogenees ehk tervise areng on holistilises tervisekäsitluses väga oluline. Tervist ei peeta püsivaks seisundiks, vaid pideva arengu protsessiks. See tähendab, et igaüks avastab omaenda tervise allikad ja otsustab ise, mida tuleb teha, et säilitada vaimset rahulolu ja üldist tervist.

Salutogenees
Leaves - production at Weleda

Unikaalsed ravimid

Weledas kulgeb meie ravimitoodete tootmisprotsess majasiseselt kindlate reeglite jargi, mis põhineb kolmel meetodil – eriline rütmiline protsess, järkjärguline kuumutamisprotsess ja meie oma unikaalne metallide ja mineraalide käitlemisviis.

Tootmisprotsess

Avasta meie eliksiirid

Astelpajueliksiir

Sertifitseeritud orgaaniline puuviljane jook, mida on õrnalt magustatud mee ja toorsuhkruga

Kaselehe-ekstrakti jook

Sertifitseertud jook kaselehtede ekstraktist, et puhastada sinu organismi

Laukapuueliksiir

Sertifitseertud orgaaniline laukapuu jook