Sisemine sära

Weleda missioon on aktiivselt tegeleda iluga, ergutades ja inspireerides teie keha, vaimu ja hinge.

 Et seda saavutada, tunnistame ilu maapinnas, mida kasutame, lilledes, mida kasvatame ja partnerlussuhetes, mida loome, mis austavad inimhinge ja looduslikku maailma. Ja loomulikult, näeme ilu ka teis.

Ilu algab seestpoolt

Aastatuhandeid on inimesed tahtnud hoolitseda oma keha eest, hoida nahka pehmena ja juukseid säravana. Lugematud ilurituaalid on meile pärandatud kõigist inimkonna ajastutest – alates kümblemisega selges vees või kuumas aurus ning hõõrumisega savi või harjadega, kuni pühitsemiseni salvide ja õlidega. Mõned rituaalidest, nagu Kleopatra kuulsad piimavannid, on tänapäevalgi veel hästi tuntud.

Kui tavapärane isiklik hoolitsus keskendub sellele, et anda nahale, mis sellel puudub, kasutame meie holistlikku lähenemist. Meie arusaama kohaselt teenib keha eest hoolitsemine mitte üksnes ilu, vaid ka tervist. Kehahooldus peaks võrdselt hoidma tasakaalus keha, vaimu ja hinge.

Sinu personaalne ilu

Me saavutame selle, kasutades biodünaamilise põllunduse meetodeid ja arendades ausa kaubanduse partnerlussuhteid, et maailma positiivsemalt mõjutada. Ja loomulikult teeme seda ehtsate toodetega, mis töötavad teie kehaga, et toita, tervendada ja leida sisemist tasakaalu ja sära.

Me usume tugevalt igaühe tervise ja ilu toetamisse, saades tarkuse looduselt ja ühendades looduslike koostisosade õilsad omadused, et naha enda kaitsevõime tugevneks. Meie hoolikalt valitud juhttaimed annavad meie nahahooldustoodetele erilise iseloomu, sest usume, et looduse ja inimese eluprotsessid on omavahel ühenduses. 

Sel moel holistiliselt töötades loodame, et igaüks meist saab jõudu juurde, et tegeleda oma sisemise ilu ja sära edendamisega.

 

Rohkem loomulikust ilust

Parim loodusest

Looduslikud tooted tervise ja elujõu tagamiseks on välja töötatud võttes arvesse igaühe individuaalseid vaadusi.

Looduskosmeetika

Elu muutub järjepidevalt

Me soovime, et meie kliendid tunneksid ennast hästi ja näeksid kaunid ning säravad välja igas eluetapis.

Elu aasta-ajad