Looduskosmeetika

Toob välja naha tugevused, mitte ei peida selle vigu

Me soovime, et sa tunneksid end hästi– füüsiliselt, vaimselt ja hingeliselt

Loodustooted tervise ja elujõu heaks, mis on kohandatud igaühe vajadustele – see on filosoofia, millele põhineb Weleda looduskosmeetika ja holistilin nahahooldus. Alates ettevõtte asutamisest rohkem kui 90 aastat tagasi, on Weleda töötanud selleks, et tugevdada kehalist, vaimset ja hingelist tasakaalu oma  toodetega. Teiste sõnadega, soovime, et te olete hea tervisega – kehaliselt, vaimselt ja hingeliselt.

Meie nahk pole üksnes meie suurim meelteorgan – see on lehekülg, millele on kirjutatud meie elulugu. Naha kaudu tunneme ja võtame vastu ümbritsevat maailma, ja samas näitame oma ilu naha olukorra abil. Välimus peegedab igaühe vanust, eluenergiat, tunnete tasakaalu ja vaimset tervist. Intensiivse ärrituse, pingeseisundi, närvilisuse või hormonaalsete kõikumiste tagajärjel muutub meie nahk tundlikumaks sedamööda, kuidas terve organism kaotab oma loomulikku tasakaalu.  

 

Weleda looduskosmeetika eesmärgiks on edendada üldist hea-olu. Selleks, et püsite kehaliselt tugeva ja tervena, on elutähtis, sõna otseses mõttes, et tunnete end oma nahas hästi. Meie Body Care´i (kehahooldus) lähenemise keskne idee on, et meie tooted peaksid toetama naha enda tugevusi ja võimeid, mitte neid asendama ega nõrkusi peitma.

Meie arusaam harmoonilisest sidemest inimkonna ja looduse vahel teeb Weleda toodetest ainulaadsed. Kui kasutate Weleda toodet, võite seda ise näha, lõhnast tunda ja puudutamisel kogeda. Meie looduslikud koostisained annavad eesmärgipärast tuge teie keha enda looduslikele protsessidele, suurendades sisemist tasakaalu. Nad edendavad teie keha võimet hoolitseda ja terveneda, end aidata.

Valikuliselt toetades enesetervendamist ja taastusvõimet, tugevdatakse kaitsevõimet ja häiritud tasakaal saab jälle endiseks. Niisiis me edendame naha elujõudu, mitte lihtsalt ei asenda puuduvaid elemente.

Rohkem loomulikust ilust

Elu muutub järjepidevalt

Me soovime, et meie kliendid tunneksid end mõnusalt ja näeksid head välja, julgustades nende sisemist ilu säravalt avalduma igal eluetapil. Seesmise kiirguse väljapoole paistmine on meile väga tähtis.

Elu aasta-ajad

Ilu algab seestpoolt

Weleda missioon on aktiivselt tegeleda iluga, ergutades ja inspireerides teie keha, vaimu ja hinge.

Sisemine sära