ilu

Looduslik trio komedoonide vastu

Taimemaailm pakub laia valikut looduslikke toimeaineid. Weleda looduslik kosmeetika ühendab endas hoolikalt valitud koostisosad, mille trio avaldab efektiivset mõju ebapuhtale nahale: paju koor, nõiapuu ja lagrits.

KOmedoonid? Vistrikud? Nii puberteedi ajal kui ka täiskasvanueas toimuvate hormoonide kõikumiste ajal otsime tõhusaid viise nahaprobleemide kõrvaldamiseks. Weleda looduslik kosmeetika aitab sel puhul lausa kolme taimeekstraktiga. Üheskoos hoolitseb see taimeekstraktide trio ebapuhta naha eest ilma seda kuivatamata. Pajukoore, nõiapuu ja lagritsaekstrakt on parim probleemse, rasuse ja tundliku naha hooldamiseks.

 

Pajukoore ekstrakt

Kas te olete kunagi vaadanud lähemalt paju puud? Paju kasvavad tihti ojade ja jõgede lähedal niitudel. Nad eelistavad voolavat vett või selle lähedust. Enamike teiste puude puhul oleksid sellised tingimused liiga märjad, põhjustades nende juurte mädanemist. Kuid paju kasvab seal kiiresti ja tugevalt. Nad levitavad oma juured hea meelega vee lähedal asuvasse pinnasesse. Paju kasutab oma juuri pinnase õhutamiseks ja toitmiseks. Ta saab pinnase toitmiseks jõgedest ja ojadest mineraalseid aineid.

Paju „mustrit” lähemalt vaadates ilmneb nende puude võime tuua harmoonia oma looduskeskkonda. Pajukoor suudab rahustada nahka,  millel esineb vistrikke ja komedoone vähendades punetust ja ühtlustades nahka tervikuna. Pajukoore ekstrakt stimuleerib naha ainevahetust, eemaldab surnud nahakihi ja ahendab poore. Pajukoore ekstrakt aitab ennetada komedoonide teket. 

Virgiinia Nõiapuu 

See taim mängib olulist rolli, et takistada komedoonide muutumist vistrikuks.  Samuti suudab ta suurendada pajukoore kstrakti mõju. Kuivatatud nõiapuu lehtedest saadud ekstrakt aitab ahendada poore.

Lagrits

Lagritsapõõsast saab maiustuste valmistamiseks. Kuid seda saab kasutada ka ekstrakti valmistamiseks, millel on rahustav toime nahale.

 

 

Üheskoos probleemse naha vastu: vistrikuvastased koostisained Weleda neljas tootes

Kõigepealt tuleb nahka hoolikalt, kuid õrnalt puhastada. Pajukoore puhastav näopesugeelonkerge koostisega ja efektiivne vahend naha puhastamiseks, eemaldades pooridest mustuse. Nõiapuu ja lagritsa looduslikud toimeained aitavad naha välimust täiustada. Pärast puhastamist võib seda toimeainete triot kasutada ka kerge, kiiresti imendava emulsiooni kujul, et lisaks nahka toetada ja matistada. 

 

 

Hädaolukorras: pajukoorekstrakt ja sõbrad

Kui enne pidu tekib komedoon või vistrik võib pajukoorekstrakti, nõiapuu ja lagritsaga päästa kõige hullem. Sind aitab Weleda Pajukoore  S.O.S. kreem. Need on nahahooldustooted, millele saate kindlad olla- nad võivad isegi muutuda teie püsivateks kaaslasteks.