loodus

Kask

Rikas koostisosade poolest, mis annab uue tõuke ja energia sinu organismile

Maist juunini annab kask välja rikkalikult toitaineid, mis annavad ka sulle uue hoo ja energia

Seotud kauni sulelise Germaani jumalanna Freyaga. Kask on püha puu nii saksa ja slaavi inimeste jaoks. Kaseokste tuppa toomist peetakse kevade ärkamise sümboliks. See komme on säilinud tänaseni. Vallalised on traditsiooniliselt viinud kaunistatud kaseoksad oma armastatule - see on tervise ja ilu sümbol.

Keha noorendadava toimega

Kasemahla tunti ilueliksiirina ja tugevdadava ravimina sakslaste seas ning seda kasutati palaviku alandamiseks ja kõhuhädade leevendamiseks, samas keedetud kaselehti kasutati nahahaiguste ja haavade raviks.  Põhja-Euroopas ja Venemaal tuntakse kaske kaalu vähendava omaduste tõttu - väärtuslikud ained nagu vitamiin C aitab aktiveerida rasva põletamist.

 

 

Kase sees olevad flavonoidid puhastavad organismi seespidiselt ja aitavad kaitsta rakke, stimuleerides metaboolset aktiivsus ja transportides liigset vett kudedest ära. See diureetiline toime oli traditsiooniliselt tuntud kui "kevadine ravi". Weleda kase toodete hulka kuuluvad noorendavat kaselehe ekstrakti jook ja kehahooldustooted, mis muudavad naha siledaks ja elastseks.

Kooriv dušikreem, mis ergutab vereringet ja uuendab nahka
150 ml
Looduslik tesellulidihooldus
100 ml