loodus

Saialill

Aedade lemmik - suurepäraste rahustavate ja ravivate omadustega

Saialill on taim, millel on tugevad raviomadused ja samuti on ta populaarne lill iluaedades.

Saialill taim tuntud taim, millel on tugevad raviomadused ja samuti on ta populaarne lill iluaedades. Ükski teine ​​taim ei ole nii mitmekülgne ja tõhus. Tema tervendav võim on tähtsaim põhjus, miks teda on kasvatatud meie ravimtaimede aedades rohkem kui 80 aastat.

Saialll ei ole populaarne üksnes kui ravimtaim. Säravad, päikeselised ja jõulised lilled olid tuntud ilutaimed ka kreeklaste ja roomlaste, indiaanlaste ja araablaste aedades.  Kuldset saialille on juba ammu kasutatud toidus ja kosmeetikas Euroopas hiliskeskajast saadik. Saialill on populaarne nii toiduainena kui ka ravimtaimena.

Kogub energiat päikesest

Saialille energilist ja elav kasv ühendab endas vee ja tule elemente. selle soe ja lõhnav vaik peitub lopsakates niiskuse-rikastes lehtedes ja vartes. Ere kollased, oranžid ja punased õied on tõelised päikesepüüdjad.  Need neelavad suure hulga valgust ja soojust. Aktiivsed toimeained suudavad võidelda põletikuga ja edendada uute kudede moodustumist. Saialill sisaldab ohtralt karotenoide, flavonoidide ja eeterlikke õlisid, mis tugevdavad nahka ja kaitsevad seda välismõjude eest. Saialill on seetõttu eriti hinnatud oma taastavate omaduste pärast. Tal on kaitsev mõju terve naha struktuurile, ta on rahustav ja  meeliülendav mõju nahale, mis on tasakaalustamata,  kuiv, põletikuline või stressis.

Taastavad omadused terve naha jaoks

Tänu taime rahustavale ja meeliülendavale iseloomule on saialill suurepärane tundliku nahaga vastsündinute ja väikelaste nahahoolduseks. Saialill, moodustab nahale õrnalt soojendava kaitsekihi. 

Sellise tugeva regeneratiivse ja kaitsefunktsiooni tõttu on saialillel võtmeroll paljudes meie toodetes. Sa leiad selle särava taime tinktuure ja õli ekstrakte umbes 30. meie ravimis ja kosmeetikatootes. Saialill on olnud üle 50 aasta Weleda lastetoodete juhttaim.

Kaitseb õrna nahka külmade ilmastikutingimuste eest
30 ml
Kaitseb tundlikku nahka haudumise ja happelise niiskuse eest
75 ml
Orgaaniline saialilleõli õrnale beebi nahale
200 ml
Õrn , niisutav ja rahustav ihupiim tundlikule nahal
200 ml
Õrn šampoon-dušikreem ühes tuubis
200 ml
Rikkalik kreem, mis sobib nii beebi näole kui ka kehale
75 ml
Piparmündi vaba hambapasta looduslike taimsete ekstraktide ja mineaalidega
75 ml
Parim valik õrnale nahale
100 g
Õrn massaažiõli tundlikule nahale
200 ml