loodus

Tsitrus

Sidruni värskendavad ja ergutavad omadused annavad elujõudu ja tõstavad meeleolu

See on üldteada, et see mõru koorega vili on sõna otseses mõttes ääreni täis C-vitamiini

Vitamiin C allikas

See on üldteada, et see mõru koorega vili on sõna otseses mõttes ääreni täis C-vitamiini. Sidrunimahl on tõestatud kodune ravivahend kui sul on külmetus ja nohu.  Soe jook sidruni ja meega värskendab ja annab uut jõudu. Mida küpsem sidrun, seda intensiivsem on puuvilja hape ja seda enam avaneb selle värskendav mõju, mis annab teile uut elujõudu.

Ärata oma meeled

Sidurni lõhn on eksimatu. See äratab meie meeled, annab meile selguse ja kerguse - värske aroomiga sidrun on erksat värvi. Tugev tsitrusviljade eeterlikud õlid voolavad kogu taime sees. Mitte ainult väikesed valged õied ei lõhnaimeliselt vaid ka koor, milles on väärtuslikud eeterlikud õlid  viljaliha ja isegi ovaalsed lehed.

 

 

 

Sidruni puu ka pakatab elujõust -  see igihaljas, keskmise suurusega puu on ainus, mis õitseb ja toodab vilju samaaegselt peaaegu aastaringselt. Ühes aastas võib saada kuni 1000 kilo sidruneid.

 

Sidrun on säilitanud oma kõrge saagikuse maine juba sajandeid. Sidrun on pärit Põhja-Indiast ning on rännanud maailmas keskajast saadik. Täna on seda kasvatatud Hiinast Hispaaniani,  kuid parim kasvukoht peab olema viljaka pinnasega ja päikesesevalguse rohke.  Sidrunile tõesti ei meeldi külm - temperatuur peaks olema vähemalt 15 kuni 30 kraadi Celsiuse järgi. Heades tingimustes võib sidruni puu kasvada väärika sajandi vanauseks.

Energiat andev õli nii meeltele kui ka kehale

See on põhjus, miks me kasutame sidruni rikkalikku ja ülevoolavat energiat  oma toodetes.  Eeterlikud õlid ja puhas sidrunimahl on osutunud olulisteks komponentides meie ravimites ja kosmeetikatoodetes. Tsitruse kehahooldussarjas on kasutatud ainult Samalita istanduses, Sitsiilias bio-dünaamiliselt kasvanud sidruneid, mida on kasvatatud aastakümneid. Nendes sidrunites on suhkrusisaldus, happesus ja vitamiinide kogus eriti kõrge. Väärtuslik sidruni eeterlik õli aitab säilitada meie naha ilu ja hoolitseda nii meie keha kui ka meelte eest - intensiivne aroom äratab vaimu ja loob hea tuju terveks päevaks.

Värskendav ja ergutav dušikreem, mis äratab su meeled
200 ml
Looduslik värskendaja, mis neutraliseerib kehalõhnu
100 ml