loodus

Kuningakepp

Aitab stimuleerida naha enda kaitsevõimet, aktiveerib küpse naha taastuvad protsessid

Kuningakepp pärineb Põhja-Ameerikast, kus indiaanlased kasutasid seda toiduainena ja ravimtaimena.

Kunigakepp kasvab viljatus, kuivas ja tihkes pinnase. Videviku saabudes suudab kuningakepp avada oma imeilusad õied kiiresti ja täielikult ning need jääbad avatuks kogu ööks kuni järgmise päeva hommikuni. Suured kuldsed õied valgustavad pimeduses oma  säraga ümbrust. Oma kasvamise ja õitsemisega ühendab kuningakepp õhtu uue algava päevaga.

Unikaalne naha kaitsja

Kuningakepi seemned sisaldavad kõrges kontsentratsioonis olulisi asendamatuid rasvhappeid linoolhapet ja gamma-linoleenhapet, mida meie organism toodab üha vähem vanuse kasvades. Mõlemad rasvhapped mängivad märkimisväärset rolli epidermise arengus ja on hädavajalikud, et naha kaitsebarjäär saaks tekkida. Kuningakepiõli kaitseb nahka niiskusekao eest, muudab naha pehmeks ja elastseks ning soodustab naharakkude uuenemist.

Kasvab omas tempos

Hilisemas eluetapis on naistel sageli saabumas aeg, mil toimub ümberorienteerumine. Olles aastakümneid kaasatud igapäevaelu teemadesse ja on täitnud oma osa, soovivad naised nüüd otsida uusi vaimseid väljundeid. Just nagu kuningakepp, mis vabastab end tavalisest rütmist taimemaailmas, avades oma õied siis kui öö saabub. Ka küps naine eemaldub ise oma eelnevast igapäevaelust ja haarab uusi tekkivaid võimalusi. Ta usaldab oma kogemusi ja intuitsiooni, et uue rolli väljakutseid vastu võtta.

Elu uus faas

Kuningakepp teeb koostööd naisega, kes on jõudnud oma elus uude etappi, toetades naha võimet tuua esile loomulik ja unikaalne ilu ning sära. See pakub küpsele nahale vajalikke toitaineid, et seda sügavniisutada ja stimuleerida rakkude ainevahetust.