loodus

Iiris

Aitab reguleerida naha niiskustasakaalu

Aitab reguleerida naha niiskustasakaalu, et see ei oleks liiga rasune ega liiga kuiv

Iris on ilutaimede seas olnud väga kaua imetlusobjekt, kuid tal on ka ravimtaime omadused. Ka see on tuntud juba ammustest aegadest. Iris sümboliseerib ka kuninglikku hiilgust- ta kaunistab kuulsat  Prantsuse kuninglikku Bourbonide vappi. Meie jaoks Iris tõestanud end paljude aastate jooksul erakordse võime poolest: tema tugevad risoomid suudavad säilitada niiskust nii hästi, et suudab üle elada isegi põuaperioode.

Iiris säilitab hoolikalt vee tasakaalu läbi järjepideva protsessi. Ta suudab tekitada, koguda ja talletada niiskust oma suhkru ja tärkliserikka risoomiga. Tänu oma unikaalsele lehe ja varre struktuurile,  lihtsale  ja voolujoonelisele püstisele kujule ning kordumatu kujuga õitele suudab ta toime tulla ka üleliigse veega.

Noore naha eeskuju

Iiris on parim koostisaine noorele nahale, mis vajab tõhusat niisutust ja rasu erituse balansseerimist. Nahk on normaalne, terve, siidiselt pehme, mitte liiga õline ja mitte liiga kuiv vaid siis kui selle niiskuse tasakaal on optimaalne. Aga meie elulugu on täis muutusi - umbes 20-aastased noored täiskasvanud soovivad isesesivuda ning saada uusi kogemusi. Need muudatuste ajad peegelduvad sageli ka nahal. Eriti intensiivne aeg  on 21-28 eluaasta vahel. Sel eluetapis puutub su nahk sageli kokku ekstreemolukordadega ning selle tulemusena võib see muutuda õrnaks ja kuivaks või ebapuhtaks ja põletikele vastuvõtlikuks.

Tasakaalustamise meister

Siin on koht, kus me saame tõmmata paralleele iirisega: inimeste igal organil on kõige parem võime tasakaalustada regeneratiivseid ja degeneratiivsed funktsioone. Sama omadus on iirisel- ta suudab tasakaalustada erinevaid äärmuso, tal on eriline jõud, et taasluua niiskust. Iirise ilu, sära ja pikaealisus sõltub selle erakordsest võimest luua tasakaalu, lisades või hoida kinni niiskust vastavalt vajadusele. Koos jojobaõli ja rahustava Virginia nõiapuu ekstraktiga aitab ta reguleerida naha niiskusesisaldust ning  taastab noore naha loomulikult kauni välimuse.

Naha niiskustasakaalu reguleeriv kreem vanusele 20+ – kuivale ja väga kuivale nahale
30 ml
Rikkalik öökreem kuivale ja niisutust vajavale nahale - sobilik vanusele 20+
30 ml
Looduslik niisutuskreem normaalsele, rasusele ja kombineeritud nahale. Sobilik nii päeva- kui ka öökreemiks
30 ml