loodus

Kaer

Toitvad ja taastavad omadused muudavad su juuksed siledaks ja säravaks

Kaeral on võime moodustada soojendav ja kaitsev kiht juustele, ennetades juusteotste lõhenemist. Kaer muudab juuksed loomulikult siledaks ja läikivaks.

Iidse tarkuse kohaselt on kaer on tuntud kui teravili, mis annab inimestele jõudu. Kaer koristatakse põldudelt viimasena, et see saaks maksimaalselt salvestada päikesevalgust ja selle soojust.
Vesi on kaera jaoks väga tähtis element, see annab eluenergiat. Tänu oma võimsale juurestikule ja pikale kasvuperioodile imab kaer pinnasest suure koguse vett ja väärtuslikku ränidioksiidi.

Kaera eripära

Veevool on kaeras intensiivsem kui see on nisu või hirssi sees. See muudabki kaera eriliseks. Kaer sisaldab suurtes kogustes mineraalseid aineid- ränihapet, fosforit ja rauda.

Kaer kuivadele ja kahjustatud juustele

Kõik väärtuslikud toitained ained kaeraekstraktis aitavad taastada juuste ja peanaha normaalse struktuuri. Kui juuksestruktuur on kuiv ja kahjustatud, siis kaeraekstrakt aitab vähendada juuste murdumist ja ennetada juusteotste lõhenemist. Kui juuste pind on sile ja vigastusteta, siis see peegeldab paremini valgust ning tulemuseks on loomulikult ja kaunilt läikivad juuksed.

Siledamad ja siidisemad juuksed
190 ml
Niisutav palsam orgaanilise kaeraekstraktiga, kuivadele ja kahjustatud juustele
200 ml