loodus

Ratania

Säilitab terved igemed ja hambad

Ratania on üks taim, mis ei võida kunagi iludusvõistlust. Ta on kohev põõsas, mis armastab kuiva ja kivist pinnast ning tundub esmapilgul kahvatu.

Kergesti alahinnatud

Ratania on üks taim, mis ei võida kunagi iludusvõistlust. Ta on kohev põõsas, mis armastab kuiva ja kivist pinnast ning tundub esmapilgul kahvatu. Aga nagu paljud taimed, mida esialgu alahinnatakse peidavad endas tähelepanuväärseid omadusi. See on levinud Andide mäestikus Boliivias, Peruus ja Ekvadoris, kus põliselanikud on kasutanud seda ravimtaime suupõletike raviks. 

Tänu selle taime kasvavale populaarsusele on selle ekspordimahud viimastel aastatel oluliselt kasvanud, mis omakorda ohustab väga taime olemasolu. Sellepärast oleme juba 40 aastat saanud rataniat kindlast asukohast Peruust, kus me tagame loodust säästva korje. 

Märkimisväärsed omadused

Ratania juur sisaldab rahustavaid tanniine, mis on ekstraheeritud alkoholilahuses. Selle iseloomulik punakas värv püsib kuni valmistooteni. Need tanniinid aitavad tugevdada suu limaskesti ja vähendada ärritust suuõõnes. Terve suu, tugevate hammastega ei ole mitte ainult ilus, vaid ka kogu meie keha tervise alus. 

Meie parim looduslik hambapasta tundlikele hammastele ja igemetele
75 ml
Tugevdab tundlikke igemeid
30 ml