loodus

Nisu

Aitab tugevdada juuksestruktuuri ja tasakaalustab peanahka

Aitab tugevdada juuksestruktuuri ja tasakaalustab peanahka

Nisu on üks tähtsamaid teravilju. Ta sümboliseerib tasakaalu kosmose ja maa ning kõikide loodusjõudude - maa, vesi, õhk ja tuli- vahel.

Üks vanimaid taimi inimeste ajaloos

Nisu on üks vanimaid kultuurtaimi, mida inimkond tunneb.  Nisu kasvuperioodil on taimele oluline piisava niiskuse olemasolu. Nisu on väärtuslike toitaineterikas. Ta sisaldab hinnalist nisuiduõli, milles olev linool- ja linoleenhape ja E-vitamiin toimib tõhusa antioksüdandina.

Juuksestruktuuri tugevdaja

Nisu koostisained on omavahel harmoonias. Nisuiduõli suurendab peanaha vereringet ning suurendab juuste  elastsust. Ta on toitev,  rakkudele vajalike ainete rikas (vitamiin E ja letsitiini) . Polüküllastumata rasvhapete rikas snisuiduõli aitab ka ergutada juuste kasvamist ning ennetab nende väljalangemist. , töötades loomulikult juuste väljalangemise vastu. Nisuiduõli harmoniseerib peanaha anaboolsed ja kataboolsed protsessid: vähendabkõõma tekete ja taastab peanaha normaalse tervisliku tasakaalu. Nende rikkalike omaduste pärast oleme valinud nisu ideaalseks tasakaalu sümboliseerivaks juhttaimeks. Kui peanahk on tasakaalust väljas,  aitab nisu seda harmoniseerida. See on lihtne valem: terve peanahk = ilusad juuksed.