loodus

Metsik Roos

Metsik ilu harmoonias selle jõuga

Metsik ilu harmoonias selle jõuga

Lillede kuninganna, armastuse saadik, ilu ja puhtuse sümbol

Ükski teine lill ei ole nii paeluv, kui roos

Pole ime, et roos naudib peaaegu legendaarset staatust lillede seas - isegi vanad babüloonlased kasvatasid roose, et kasutada tema kauneid õisi lõhnavate salvide valmistamiseks. Roosiõisi on kasutatud ka aromaatsete, ravivannide tegemiseks. Roosiõli destillatsioon on leiutatud ilmselt Pärsias. Eeterliku õli saamine on väga kululukas. Ühe liitri roosiõli saamiseks on vaja kolm miljonit roosiõit. Tänapäeval leidub umbes 150 liiki kibuvitsasid, kõik erineva aroomiga ning peaaegu kaks kolmandikku neist kasvab Aasias.

 

Harmoonia ilu ja tugevuse vahel

Roosi sisemised omadused on sama olulised - need on eriti tugevad metsikutes vormides. Metsikul roosil on tasakaalus vastupidavus ja kohanemisvõime. Iluaia roosidel on tasakaal ainulaadse ilu ja põneva lõhna vahel. Metsikud roosid näitavad oma elujõudu ja toodavad rohkem sisemisi essentse ning sellest saadakse hinnaline kibuvitsaseemneõli (muskusroosiõli).

Kibuvitsaseemneõli silub ja pinguldab nahka

Oma pikkade okastega kaitseb metsik roos oma sisemist maagilist elujõudu.  Kibuvitsaseemneõli mõjub nahale rahustavalt, siluvalt ja selle aroom harmoniseerib meie meeli. Weleda näo- ja kehahooldustoodetes kasutatakse nii kibuvitsaseemneõli kui ka kibuvitsamarjadest ja õitest tehtud ekstrakti.  Kibuvitsaseemneõli on naha pehmendamiseks üks kõige tõhusamaid õlisid. Eriti pärast 30-aastaseks saamist, kui nahk muutub järk-järgult nõudlikumaks ja kuivemaks, on Metsiku Roosi sarja tooted naha niisutamiseks ja toitmiseks parim valik.

Päevakreem, mis kaitseb enneaegse vananemise eest. Efektiivne kreem vanusele 28+
30 ml
Rikkalik öökreem turgutab, toidab ja silub
30 ml
Õrn niisutuskreem, mis silub ja kaitseb. Vanusele 28+
30 ml