KOHENE MUGAVUS RASEDUSEAJAL

Uus Weleda venitusarmidega kehavõi

Tõhus, kuid loomulik rasedushooldus, mis võtab vaid hetke. Kasvavale kõhule on lihtne pakkuda hoolitsust, mida ta vajab – isegi kui teil on massaažiks vaid veidi aega. See kiiresti imenduv kehavõi sobib ideaalselt lühemateks massaažiseanssideks, näiteks hommikuti, kui on vaja kiiresti riidesse panna.

Hoiab ära venitusarmide ilmnemise
150 ml

TÕESTATUD EFEKTIIVSUS,
LOODUSLIK VALEM:

Weleda venitusarmide kehavõi parandab loomulikult naha elastsust ja hoiab ära venitusarmide tekke. Kõik, mis on vajalik teie naha hooldamiseks, on looduse poolt antud: toitev valem on valmistatud centella asiatica ekstraktiST, orgaanilisest sheavõist, rikkalikust kakaovõist ja väärtuslikest õlidest. Looge side oma lapsega, masseerides oma nahka meie toitva seguga, mis on valmistatud 100% looduslikku päritolu komponentidest.
  • 89% näitas venitusarmide nähtavuse olulist vähenemist*
  • 100% nõus: nahk tundub mugavam**
  • 100% nõus: niisutab intensiivselt nahka**
  • Välja töötatud koos apteekrite ja ämmaemandatega

* Eksperthinnangud, kliiniline kasutuskatse, 37 naist 12 nädala pärast, manustati kaks korda päevas
** Kasutamise uuring, 40 naist 8 nädala pärast, rakendati kaks korda päevas

Proovitud ja testitud tõeliste venitusarmide peal

Testisime oma toodet naiste venitusarmide peal. Tegime samast venitusarmist foto pärast neljanädalast Weleda venitusarmide kehavõi kasutamist (kaks korda päevas) ja näete nähtavat muutust*. Pange tähele, et tulemused võivad olenevalt inimesest erineda. *Kliiniline kasutuskatse 37 naisega 12 nädala jooksul. Toodet kanti peale kaks korda päevas nahka masseerides.

Teie igapäevase rutiini loomulik osa – lihtne ja kerge.

100% looduslikku päritolu koostisosad

See uuenduslik toode on valmistatud centella asiatica ja krookuse sibula ekstraktidest ning on rikastatud väärtusliku orgaanilise shea- ja kakaovõi, orgaanilise jojoba- ja päevalilleseemneõliga. Centella Asiatica parandab teadaolevalt naha elastsust ja toonust ning aitab seega vältida venitusarmide teket.

Kallistus purgis: õrn lilleline värske lõhn

Mõned naised muutuvad raseduse ajal lõhnaainete suhtes tundlikuks. Disainisime oma lõhna spetsiaalselt rasedatele naistele ja testisime seda nendega. Õn lillelõhn roosi, neroli ja mürriga on värske, kuid tagasihoidlik. See lõhnab nagu kallistus purgis, aidates teil lõõgastuda ja tunda end rahulikumalt.

Get in touch as a family.

A partner or mindful bonding massage helps to strengthen the bond between you and your baby. Enjoy the intimate feeling of being close Tto each other and your baby will feel your gentle touch. Our midwives Carolina and Anja show how they recommend to do it. rust our experts and listen to your body!