Me kasutame hinnalisi looduslikke komponente

Kvaliteetsetest taimeõlidest, looduslikest ekstraktidest ja eeterlikest õlidest valmistatud looduskosmeetika on teie nahale ja keskkonnale kasulik.

Meie looduslik nahahooldusfilosoofia

Me läheneme isiklikule nahahooldusele terviklikult. Meie arusaama kohaselt ei teeni oma keha eest hoolitsemine mitte ainult ilu, vaid ka tervist. Selleks töötame välja tooteid, mis on loodud toetama tervislikku tasakaalu keha, hinge ja vaimu vahel. Looduse tarkusest ja vooruslikest omadustest lähtudes on meie filosoofiaks kombineerida looduslike toimeainete mõju, et tugevdada naha enesetervendamisvõimet. Meie juhttaimed annavad igale meie ainulaadsele nahahoolduskollektsioonile erilise iseloomu. Juhttaimed on meie vajaduste sümboliks erinevates elufaasides ja aitavad kaasa meie toodete tõhususele. Näiteks granaatõunal on regenereerivad ja antioksüdantsed omadused. Usume, et looduse ja inimese eluprotsessid on omavahel seotud. Selle suhte mõistmine võimaldab meil ära kasutada taimele omaseid eeliseid.
 

Meie aktiivsed koostisosad pärinevad loodusest

Meie looduskosmeetika sisaldab väärtuslikke koostisosi, nagu looduslikud taimeõlid. Need töötavad koos looduslike eeterlike õlide, taimeekstraktide ja muude kvaliteetsete koostisosadega, et toetada meie terviklike koostiste üldist tõhusust. Kas teie nahk vajab regeneratiivset ja antioksüdantset tuge, või vajab see peamiselt niiskust? Kombineerime erinevaid õlisid ja ekstrakte, et vastata naha spetsiifilistele vajadustele. Õlid, mida kasutame oma kvaliteetsetes nahahooldustoodetes, on saadud aprikoosituumadest, argaaniapuu viljadest, granaatõunaseemnetest, nisuseemnetest, astelpaju- või kuningakepi seemnetest. Tõhusaid ekstrakte saame erinevatest taimedest, nagu valge kassinaeris või niiskust hoidev viigikaktus. Alates 1926. aastast on Weleda Skin Food hoolitsenud inimeste naha eest tänu oma tõhusale koostisele, mis sisaldab orgaaniliste aedkannikese-, kummeli- ja saialilleõite ekstrakte.

Kuidas on saialilletinktuur tehtud?

Valmistame erinevaid tinktuure, mida kasutatakse erinevates toodetes. Näiteks saialilletinktuur on ainete ekstrakt,  mis on tehtud kas kogu saialilletaimest või teatud taimeosadest. See oleneb tootest, milles seda kasutada. Meie ekstraheerimismeetodid säilitavad võimalikult palju taimele iseloomulikke omadusi. Ekstraheerimisvahendite hulka kuuluvad alkohol, vesi, soolalahus ja õli. Tinktuuri loomiseks segatakse värskelt purustatud saialilletaimed ekstraheeriva ainega. Protsessi iga etapp viiakse läbi hoolikalt kontrollitud keskkonnas. See tagab, et saialill vabastab oma ained ja omadused tinktuuri parimal võimalikul viisil.

Miks taimeõlid on head sinu nahale?

Taimed neelavad päikesevalgust ja soojust ning muudavad selle näiteks suhkruteks. Mitme etapi jooksul muudetakse need aineteks, mis moodustavad lipiide ja säilitatakse seemnetes. Taimeseemnetest ja tuumadest ekstraheeritud õli on rikas küllastunud ja küllastumata rasvhapete ning toitvate vitamiinide poolest. Puhtad taimsed õlid on koostiselt sarnased inimese nahabarjääri lipiididega, seega võivad need imenduda nahka ja metaboliseeruda organismis. Need tungivad kergesti naha ülemistesse kihtidesse ja toetavad selle loomulikke funktsioone, täiendades selle lipiidide sisaldust ja takistades niiskuse kadu. Erinevalt taimsetest õlidest on mineraalõlidel tihendav toime (see tähendab, et nad asetsevad naha pinnal) ja neid ei saa organism metaboliseerida.

Usume läbipaistvusse ja oma koostisosade täielikku avaldamisse

Kõik meie looduslikud kosmeetikatooted sisaldavad nende koostisosade loendit vastavalt INCI (Rahvusvaheline kosmeetikatoodete koostisainete nomenklatuur) määratletud terminoloogiale, mis võib esmapilgul mõistatuslik tunduda. Seda seetõttu, et Euroopa Liidus, USA-s ja Jaapanis tuleb kosmeetikatoodete koostisained märkida rahvusvaheliselt standardsete nimetuste järgi. Tahame olla selged ja läbipaistvad. Seetõttu esitame oma kodulehel – ja kui ruum lubab, siis ka pakendil – koostisosade loetelu vastava riigi keeles koos rahvusvahelise INCI deklaratsiooniga. See võimaldab teil hõlpsasti tuvastada meie kosmeetikatoodetes kasutatavaid koostisosi.

Mida meie tooted ei sisalda

Mõned kosmeetikatooted viivad jõgedesse ja ookeanidesse väikesed mikroplastist helmed ja vedelad plastid, näiteks silikoonid, mis saastavad keskkonda. Me ei kasuta neid aineid. Näiteks meie Kase koorivas dušikreemis on kasutatud keskkonnasõbralikke karnaubast ja mesilasvahast valmistatud vahapärleid. Usume, et kvaliteet ja jätkusuutlikkus käivad käsikäes. Leia meie koostisainete täielik nimekiri siit 

Usume, et toode on midagi enamat kui selle osade summa.

Kui kasutate Weleda looduskosmeetikat, võite usaldada, et see peegeldab meie väärtusi

  • 100% sertifitseeritud looduskosmeetika

  • Üle 80% mahepõllumajandusest pärit sertifitseeritud toorainest

  • Ei sisalda mikroplasti, geneetiliselt muundatud koostisosi ega naftast saadud koostisosi

  • Tooraine, mis on hangitud austades inimesi, taimi ja loomi

  • Taastuvenergia kasutamine

  • 100% looduslikud lõhnad, mille on välja töötanud ettevõttesisesed parfüümieksperdid

Meie looduskosmeetika on sertifitseeritud

Kui looduslikud on meie tooted, näete nende pakenditelt: Weleda tooted kannavad NATRUE märgist. See tagab, et nende koostisainete osas järgitakse rangeid standardeid. NATRUE on rahvusvaheline mittetulundusühing, mis keskendub looduslikule ja orgaanilisele kosmeetikale. NATRUE sertifikaadi saamiseks võivad tooted sisaldada ainult kolme kategooria toorainet: looduslikud toorained, peaaegu looduslikud toorained (modifitseeritud looduslikud materjalid) ja loodusidentsed toorained. On kaks erinevat sertifitseerimisstandardite komplekti, mis eristavad looduskosmeetikat ja orgaanilist kosmeetikat. Kõik NATRUE sertifikaadiga tooted hoiduvad järjekindlalt sünteetiliste lõhnaainete, silikoonide, mikroplastide, nanoplastide ja naftapõhiste toorainete, näiteks parafiinide kasutamisest.

Tarnime oma toorainet säästvalt ja vastutustundlikult

Peame oma tooraine hankimist väga oluliseks. Oleme teadlikud, et loodusvarade koristamisel, kasvatamisel ja töötlemisel on meie planeedile sügav mõju. Seetõttu oleme võtnud kohustuse järgida mittetulundusühingu UEBT standardeid. See tähendab looduslike koostisosade hankimise parandamist ning inimeste ja bioloogilise mitmekesisuse austamist.

Lisateavet meie tooraine kohta