Uurime teadmiste ja kirega

Oleme tervikliku looduskosmeetika ja antroposoofiliste ravimite eksperdid. Nii uurime ja arendame oma tooteid.

Efektiivne ja turvaline

Tõhus ja ohutu – kõigil meie toodetel peavad olema need kaks põhiomadust. Kuid need võivad olla ka köitvad, turgutavad, rahustavad, tervendavad ja õrnalt kosutavad. Selleks töötab meil teadus- ja arendustegevuses üle 100 spetsialisti.

Oleme tervikliku looduskosmeetika eksperdid

Meie looduskosmeetika on loodud teie ilu, tervise ja tervikliku heaolu eest hoolitsemiseks. Olgu see kätekreem või kehapiim, kehaõli või hambageel – need ei hooli mitte ainult keha, vaid ka vaimu ja vaimu eest. Meie paljude aastate pikkune teaduslik ja dermatoloogiline asjatundlikkus ning meie arusaam inimestest on seotud kõigi meie toodetega. Naha individuaalsete vajaduste rahuldamisel uurivad meie eksperdid ka nende põhjuseid. Inspireerituna antroposoofia vaatest loodusele ja inimesele, leiame erilahendusi, kasutades loodusest pärit kasulikke aineid, et luua tõhusaid koostisi. Igas Weleda tootes võite avastada erilise kvaliteedi, mis ulatub palju kaugemale kui naha sügavus.

Salutogenees – tervis enesetervendamise kaudu

Mis hoiab inimesi tervena? Salutogenees vaatleb keha enda isetervenemisvõimet, mida saame aktiveerida, et viia keha ja vaimu uuesti tasakaalu, tugevdades neid ja kaitstes haiguste eest.

Toimeained ja efektiivsus

Me läheneme oma toimeainete väljatöötamisele ja valikule terviklikult. Tugineme oma 100-aastasele ekspertkogemusele. Töötame välja tooteid, mis sisaldavad loodusliku päritoluga koostisaineid, mis on tõhusad, kvaliteetsed ja uuenduslikud.
Enne tootesarja uue ekstrakti valimist uurime põhjalikult nii ekstrakti enda kui ka taime, millest see pärineb, omadusi. Näiteks ühe oma niisutaja puhul uurisime viigikaktust. Kas selle taime hämmastavad omadused võivad nahka toetada? Kuidas see niiskust hoiab? Kuidas saab see neid omadusi nahaga jagada?
Weleda looduskosmeetikas kombineerime spetsiifilisi toimeaineid – nagu taimeekstraktid, eeterlikud õlid ja seemneõlid –, et rahuldada optimaalselt naha vajadusi. Ja me läheme veelgi kaugemale: koos Šveitsis asuva Goetheanumi teadusinstituudiga uurime, kuidas on taimede omadused seotud inimesega, esitades selliseid küsimusi nagu: millised taimeliigid võivad toetada tundlikumate inimeste naha seisundit? Miks sobivad teatud taimeosad eriti hästi kasutamiseks toitvas kreemis, et parandada naha ebaühtlast tekstuuri?

Kvaliteetse looduskosmeetika väljatöötamine võtab palju aega ja kogemusi
Dr Bernhard Irrgang, loodus- ja orgaanilise kosmeetika uurimis- ja arendustegevuse juht

Weleda looduskosmeetikal on NATRUE sertifikaat

Kuna looduslike ja orgaaniliste kosmeetikatoodete ametlikku määratlust ei olnud, ühendasime 2008. aastal oma partneritega jõud, et panna paika kvaliteedimärk: NATRUE. Peame väga tähtsaks läbipaistvate kriteeriumide olemasolu, millest kõik aru saavad ja millest aru saavad. Ja sellepärast on eranditult kõik meie kosmeetikatooted, hambageelist jalapalsamini, sõltumatute ekspertide poolt sertifitseeritud vastavalt NATRUE rangetele standarditele. Weleda ületab kvaliteedi nõuded. See teeb meist ühe kompromissituima looduskosmeetika tootja.

Meie lõhnaainete spetsiaalne kompetentsikeskus

Weleda toote nahale kandmine tähendab meelte inspireerimist selle puhta ja loodusliku lõhnakompositsiooniga. Lõhnad on meie toodete holistilise efekti oluline ja oluline osa. Meie parfümeeriaeksperdid Weleda kompetentsikeskuses kombineerivad looduslikke eeterlikke õlisid, et luua lõhnaaineid, mis toetavad ja täiendavad meie looduskosmeetika mõju.

Aroomiteraapiast inspireeritud

Juba Weleda algusaegadel kasutati eeterlikke õlisid aktiivsete koostisosadena meie looduskosmeetikas ja ravimites, nagu ergutav rosmariin või rahustav lavendel. Aastate jooksul oleme lisanud oma aroomiteraapiast saadud teadmised oma lõhnaainete kogemuste hulka. Lõhnakompositsioonide väljatöötamisel ammutavad meie parfüümieksperdid inspiratsiooni loodusest - õistaimede, okaspuude ja lehtede rikkalikest aroomidest. Eeterlikud õlid on asjatundlikult kombineeritud, nii et taimede puhtad lõhnad erutavad meeli.

Meie ravimite tõhusus

Tõhusus, ohutus ja kvaliteet – need on meie farmaatsiauuringute nurgakivid. Weleda on pika ajalooga kaasaegne ravimifirma. Paljud meie ravimid on end aastate jooksul tõestanud. Et saada veelgi rohkem teadmisi oma ravimite efektiivsusest, kogume kliinilisi andmeid ja osaleme ülikoolide uurimisprojektides. Samuti viime läbi oma prekliinilisi ja kliinilisi uuringuid, et arendada edasi olemasolevaid ravimeid ja töötada välja uusi tuleviku jaoks.

Kuidas Weleda ravimid toimivad?
Haige olemine tähendab, et meie organism on tasakaalust väljas. Tavameditsiini täiendusena on antroposoofiline meditsiin integreeriv lähenemisviis, mille eesmärk on toetada meie keha eneseregulatsiooni mehhanisme, et igal võimalusel ja mõistlikul viisil haigusest üle saada. Antroposoofilised abinõud on loodud selleks, et stimuleerida meie loomulikku kaitsevõimet ja enesetervendamisvõimet. Nad saavad seda teha, kuna nendes sisalduvatel spetsiaalselt valmistatud toimeainetel on spetsiifiline mõju kahjustatud elundifunktsioonidele.

Kuidas me oma uuringuid läbi viime?

Oleme tootnud laias valikus ravimeid alates 1921. aastast. Tänapäeval keskendume peamiselt olemasolevate preparaatide efektiivsuse teadusuuringute läbiviimisele ja uute toodete väljatöötamisele. Meie uurimistöö aluseks on teadmised traditsioonilisest ravimtaimedel põhineval ja antroposoofilisel meditsiinil koos kaasaegsete teaduslike uurimismeetoditega.

Mida me uurime?

Meie uurimistöö keskendub valdkondadele, mis praegu puudutavad paljusid inimesi: silmahaigused, unehäired ja muud stressiga seotud kaebused, südame-veresoonkonna haigused, seedehäired, külmetus- ja nahahaigused.
Viime läbi põhjalikke alusuuringuid ja uurime oma spetsiaalsete ravimite tootmisprotsesside abil toodetavate ravimite mõju. Üks meie praegustest projektidest on uuendusliku taimse ravimi väljatöötamine unehäirete raviks.

Weleda farmaatsiauuringud tähendavad teenäitamist, uuenduste julgust ja selgete teaduslike tõendite esitamist meie ravimite tõhususe kohta.
Dr. Aldo Ammendola, teadus- ja arendusjuht

Pakume teaduslikke tõendeid

Antroposoofiliste ravimite kohta on avaldatud peaaegu 300 kliinilist uuringut. Teatud ravimite tõhususe kohta on väga häid tõendeid, näiteks Weleda heinapalaviku sprei (Gencydo) sidruni ja küdooniaga.
Üks eriti veenev näide on IIPCOS-uuring (International Primary Care Outcomes Study), milles võrreldakse täiskasvanute ja laste ägedate hingamisteede ja kõrvapõletike tavapärast ja antroposoofilist ravi.
Tulemused näitavad, et antroposoofilist lähenemist kasutavad arstid määrasid harva antibiootikume, võrreldes arstidega, kes ravivad oma patsiente tavapäraselt. Sellegipoolest vabanesid antroposoofilise ravi saanud patsiendid kiiremini kaebustest ja sümptomitest ning nad jäid raviga üldiselt rahule.