Tegutseme kooskõlas inimeste ja loodusega

Kas soovite tunda end oma nahas säästvalt terve ja mugavalt? Weleda saab aidata. Alates 1921. aastast oleme arendanud tooteid tervise ja ilu ning parema maailma nimel.

Looduslik hooldus teie nahale

Meie nahk vajab kaitset ja hoolt ning parim viis selleks on kasutada looduslikke koostisosi. Weleda looduskosmeetikas kasutatavad toorained on looduslikku päritolu. Meie tooted ei sisalda mikroplasti, geneetiliselt muundatud koostisosi ega mineraalõlipõhiseid koostisosi. Garanteerime, et 100 protsenti meie kosmeetikatoodetest on Natrue märisele vastav sertifitseeritud looduskosmeetika. Rohkem kui 80 protsenti meie taimsetest ja loomsetest toorainetest pärineb sertifitseeritud mahepõllumajandusest.

Lisateavet meie looduskosmeetika kohta

Teie tervikliku tervise nimel

Me suhtume inimesesse terviklikult. Tervislik olemine tähendab, et keha, vaim ja vaim on tasakaalus. Weleda ravimid võivad tugevdada teie keha loomulikku võimet end ise tervendada. Need sisaldavad taimedest või mineraalidest pärit toimeaineid, mida me aktiveerime farmatseutiliste protsesside, näiteks rütmiliste protseduuride ja soojusrakenduste kaudu.

Lisateavet meie ravimite kohta

Jätkusuutlikkuse ja bioloogilise mitmekesisuse eest

Hoolitseme maa eest, hoolitseme tervete muldade eest ja edendame bioloogilist mitmekesisust. Meie kaheksa Weleda aeda üle maailma on bioloogilise mitmekesisuse levialad. Üle 50 viljelusprojektiga üle maailma parandame kohalikke tingimusi inimeste ja looduse jaoks. Weleda looduskosmeetika ei tundu mitte ainult hästi teie nahal. Võitleme aktiivselt bioloogilise mitmekesisuse eest ja jätkame heitkoguste vähendamist, et saada süsinikuneutraalseks ettevõtteks.

Lisateave meie panuse kohta bioloogilisse mitmekesisusse

Nii et tervis ja ilu võivad avalduda

Anname oma panuse maailma, kus tervis ja ilu arenevad kooskõlas looduse ja inimesega. Soovime välja töötada tooteid, mis pole kasulikud mitte ainult teile, vaid ka loodusele ja inimestele, kellega koos töötame. Seetõttu tegeleme oma äritegevusega sotsiaalselt vastutustundlikult ja ökoloogiliselt mõistlikult. Oleme paika pannud seitse põhimõtet, mis määratlevad meie filosoofia.

Lisateavet meie väärtuste kohta

Bioloogiline mitmekesisus alates 1921. aastast

Laboratoorium, ravimtaimeaed ja haigla: siit saab alguse meie asutamislugu. Weleda asutasid arst Ita Wegman, filosoof Rudolf Steiner ja keemik Oskar Schmiedel. Oleme algusest peale arendanud jätkusuutlikke tooteid, kasutades loodusest pärinevaid toimeaineid. Mõned tooted, mida täna müüme, pärinevad meie asutamisest 1921. aastal, pärast seda on palju rohkem lisatud. Nii praegu kui ka siis jätkame oma visiooni elluviimist, et hoida tervist ja ilu kooskõlas inimeste ja loodusega.

Learn more about our heritage

100 aastat Weledat!

Tähistamaks oma sajandat sünnipäeva, äratame oma aiad digitaalses maailmas ellu.

Avastage Weleda avatud aed