Raseda hooldusõli

Raseda hooldusõli

Ennetab venitusarme, muudab naha siledaks, elastseks ja pehmeks.
Aita oma nahal säilitada elastsust ka raseduse ajal. Enneta rasedusarmide teket regulaarse õli massaažiga.
{{ this.selectedProduct.size }}
Lisateabeks kliki siia
+100% Nahk tundub pehme* *Hinnang pärast 4 ndl kasutamist
Raseduse ajal vajab su keha erilist hoolt, et sa saaksid end tunda hästi ja nautida seda, mida loodus sinuga teeb. Weleda Rasedaõli sisaldab vaid looduslikke koostisaineid ning toetab seda muudatuste faasis. Rasedusõli kaitseb venitusarmide e rasedusarmide tekke eest, kui kasutada seda reeglipäraselt kõhu, reite, tuharate ja rinna masseerimiseks. Kaitseb ja hooldab nahka nii enne kui pärast rasedust. Mandliõli, E-vitamiinirikas nisuiduõli ja arnika suurendavad naha elastsust lühikese aja jooksul. Parima tulemuse saavutamiseks kasutada kaks kuni kolm korda päevas raseduse algusest peale ja ka kolm kuud pärast sünnitust. Väärtuslik roosiõli, neroli, mürr ja püha viirukipuu (frankincense) eeterlik õli annab nahale delikaatse aroomi.

Mõju

Ennetab venitusarmide teket, muudab naha slmnähtavalt elastsemaks ja siledamaks. Aitab säilitada naha normaalset niiskustaset. Arendatud koostöös kogenud ämmaemandate ja arstidega. Dermatoloogiliselt testitud.

Masseerida kõhule kaks või kolm korda päevas alates raseduse algusest kuni kolmanda kuu lõpuni pärast sünnitust. Sobib vajadusel ka teistele kehapiirkondadel, näit. käsivartele, jalasäärtele ja mujale määrimiseks.