Saialilleõli

Saialilleõli

Orgaaniline saialilleõli õrnale beebi nahale
Kõige parem hooldustoode beebi õrnale nahale. Sisaldab vaid kahte koostisianet, mis on sama puhtad ja värksed nagu beebi enda nahk.
{{ this.selectedProduct.size }}
Lisateabeks kliki siia
Beebide õrn nahk vajab eriti delikaatset hoolt. Saialille beebiõli on mõeldud tundlikule ja õrnale nahale. See toetab naha loomulikke funktsioone nagu rasu- ja niiskustasakaal, moodustab nahale otsekui kaitsva soojuskihi. Koostises olev saialilletõmmis rahustab. Sobib eriti hästi massaažiõliks, vannivette lisamiseks, mähkmepiirkonna puhastamiseks, titekõõma eemaldamiseks, eriti kuiva naha hooldamiseks. Sobib ideaalselt ka täiskasvanutele toitvaks ja niisutavaks kehaõliks. Muudab naha sametpehmeks ja siledaks.

Mõju

Hooldab, kaitseb ja puhastab- Lõhnaainete vaba. Sisaldab vaid looduslikke koostisaineid- seesamiõli ja saialilleekstrakti. Dermatoloogiliselt testitud, eriti nahasõralik. Sobib hästi tundlikule nahale.

Kasuta beebinaha ja mähkmepiirkonna puhastamiseks, massaažiks, vannivette lisamiseks või pärast vannitamist naha niisutamiseks. Sobib ka titekõõma eemaldamiseks.