Taimne hambageel

Taimne hambageel

Unikaalsete taimsete koostisainetega hambageel tundlikele hammastele
Õrn hambageel puhastab hambaid ja jätab suhu suurepärase värskuse. Regulaarne harjamine aitab ennetada hammaste lagunemist.
{{ this.selectedProduct.size }}
Lisateabeks kliki siia
Tundlikud hambad ja igemed vajavad spetsiaalset hoolt. Taimsete ekstraktidega hambageel, milles on puhastusaineks looduslik räniihape. Hambageel eemaldab katu põhjalikult ilma hambaemaili kahjustamata. Reeglipärane taimse hambapasta kasutamine vähendab hambakattu, muudab need valgemaks ja kaitseb hambaid. Hoolikalt valitud taimede segu aitab hoida suuõõne loomulikku tasakaalu, eriti sobilik tundlikele igemetele. Mürri- ja kummelitõmmis hoiavad suuõõne tervena. Rataaniatõmmis hoiab suu limaskesta korras ning tugevdab igemeid. Piprmündi ja rohemündi eeterlikud õlid jätavad suhu meeldiva värske maitse.

Mõju

Sobilik tundlikele hammastele ja igemetele. Regulaarne harjamine kaitseb kaariese eest, ennetab ärritust. Fluori vaba, ei sisalda sünteetilisi vahuaineid.

Hambaid harjata regulaarselt kaks korda päevas. Kanda 1-2 cm hambapastat kuivale hambaharjale ja harjata lühikeste kergete liigutustega. Loputada ja sülitada välja.