Valge kassinaerise mähkmekreem

Valge kassinaerise mähkmekreem

Ülitundliku ja allergilise naha hoolduskreem, sobib kasutamiseks beebi esimesest elupäevast
Puhas, kuiv ja õnnelik - nahaärrituste eest kaitsev valge kassinaerise mähkmekreem.
{{ this.selectedProduct.size }}
Lisateabeks kliki siia
+95% Intensiivselt hooldatud nahk* *Vanemate hinnang pärast 28 p kasutamist
+100% Rahustab nahka* *Vanemate hinnang pärast 28 p kasutamist
Weleda on valmistanud uue lõhnatu kehahooldussarja kassinaerisega beebidele- ja väikelastele. Sari on välja töötatud väga tundliku nahaga lastele, kellel esineb atoopilist dermatiiti või ekseemi. Lõhnaainetevaba hooldav mähkmekreem sisaldab orgaanilist kassinaerise ja aedkannikese ekstrakti, orgaanilist kookospähkli – ja seesamiseemneõli. Väärtuslik kassinaeriseekstrakt rahustab ülitundlikku nahka. Kookose- ja seesamiõli toetavad naha loomulikke funktsioone. Tsink kaitseb haudumise eest ja aitab ennetada happelisest niiskusest tingitud ärritust mähkmepiirkonnas. Kreemile annab õrna aroomi mesilasvaha ja kookosõli. Lõhnaaineid ei ole lisatud.

Mõju

Ennetab ärritust, punetust ja löövet mähkmepiirkonnas. Kaitseb ülitundlikku ja atoopilist nahka. Rahustab, säilitab naha normaalse niiskustasakaalu ja toetab terve naha arengut. Dermatoloogiliselt testitud, eriti sobilik ülitundlikule ja allergilisele nahale.

Masseeri puhtale mähkmepiirkonnale pärast hügieeniprotseduure. Võib panna ka nahavoltidesse kätel ja jalgadel, et vältida naha haudumist.