PUNANE ON UUS ROHELINE KOOS VAPUSTAVA GRANAATÕUNA EFEKTIGA

Granaatõun: Looduse jõud

Kogege granaatõuna jõudu- puuvilja, mis on olnud iidsetest aegadest ilu, sensuaalsuse ja jõu sümboliks. Ja seda väga headel põhjustel: see sisaldab looduses leiduvaid tugevaid antioksüdante. Andke oma nahale ainulaadne eelis koos spetsiaalselt Weleda valmistatud granaatõuna näohooldusega.

ANNA OMA

NAHALE

VANANEMISVASTANE

ÕPPETUND

Ära oota, alusta naha uuendamisega kohe.

Aktiveerige oma naha potentsiaal ennast uuendada. Weleda granaatõuna näohooldus annab nahale vabade radikaalide vastu võitlemiseks vajaliku jõu loomulikult taastuda. Granaatõuna hooldus on eriti oluline vananeva naha puhul. Vähenevad kortsud ja teie nägu on märgatavalt siledam. Usaldage loodust, et aidata teil end oma nahas hästi tunda.

Saladus on sinu sees

Õpi tundma ühte maailma kõige põnevamat puuvilja. Selle karmi koore all on granaatõunal varjatud aare: mahlavarud ja sajad seemned, mis on täis positiivseid omadusi. Granaatõuna positiivset mõju on kinnitanud paljud teaduslikud uuringud. Kõik, mida vajate, on pakendatud granaatõuna näohooldustoodetesse ja te näete erinevust 28 päeva pärast.
  • Kortsude sügavus on vähenenud -29% *
  • Rakud uuenenud +23%
  • Naha niiskustase tõuseb +39% **

* Granaatõuna efektiivsuse tulemused pärast 28- päeva kasutamist. Kasutatud 2 korda päevas, iga päev. Sõltumatu instituudi hinnang.
** Pärast 30 minutit.

Nägemine ja tundmine on uskumine

Kasutage granaatõuna potentsiaali.

Lase loodusel avada oma naha potentsiaal. Weleda granaatõuna näohoolduses kasutatakse ainult orgaanilisi granaatõunu. Ja spetsiaalselt koostatud tootevalik tagab, et teie nägu saab kogu granaatõuna väe.

Uuendab ja kaitseb, muudab naha säravaks. Sobilik vanusele 38+
50 ml