Arnikaga massaažiõli

Arnikaga massaažiõli

Soojendav lihasmassaaž lõdvestava arnikaekstraktiga
Kehaõli, mida sobib kasutada nii enne kui pärast kehalist tegevust või treeningut.
{{ this.selectedProduct.size }}
Lisateabeks kliki siia
Arnikaekstrakt muudab massaaži soojendavaks ning ergutabvereringet, samuti kaitseb ka lihaseid enne kehalist tegevust. Massaaž enne kehalist tegevust hoiab lihased soojana, kaitseb neid külma ja pingutuse eest. Tugevdab veresooni ning aitab ennetada verevalumite tekkimist. Arnika massaažiõli hoiab naha elastsena ja tugevdab selle loomulikke funktsioone. Õli sisaldab päevalilleõli, oliiviõli ja arnikaekstrakti, samuti kaselehti, mis suurendavad elastsust ja tugevdavad naha taastusprotsesse. Looduslikud lavendli- ja rosmariiniõli annavad tugevdava ja ergutava lõhna. Sa hindad seda toodet kõrgelt kui oled professionaalne atleet, tervisesportlane või füüsiliselt aktiivne inimene, kes hoolib oma kehast.

Mõju

Soendav, toniseeriv, lõõgastav. Muudab naha elastseks ning toetab naharakkude uuenemise protsessi. Dermatoloogiliselt testitud, sobib ka tundlikule nahale.

Kanda õhuke kiht kergelt niiskele nahale pärast duši all või vanniskäiku või enne/pärast füüsilist tegevust. Õli on kergesti laiali määritav ning imendub kiiresti nahka. Sobib ideaalselt massaažiõliks. Ära kasuta katkisel nahal.