Valge Kassinaeris

Moodustab kaitsva barjääri ja toetab naha tervist

Rahustab ja leevendab meeli ning nahka

Valge Kassinaerise kreeka keelne nimi on Althaea, mis tähendab "raviv". Valget Kassinaerist kasutati ravimtaimena ammustest aegadest Hiinas, Süürias, Egiptuses ja Kreekas ja see oli ilmselt toodud Kesk-Euroopasse keskajal. Tänapäeval kasvatatakse seda taime soolasel pinnasel, rannikualadel.

Esmapilgul tundub see taim üsna õrn, kuid Valge Kassinaeris talub hästi veepuudus ja kuumust. Taime juurtes olev geelilaadne aine kaitseb taime kuivamise eest. Valge Kassinaeri varred ja lehed sisaldavad rohkesti limaaineid, tänu millele on tal rahustav, pehmendav, kaitsev ja niisutav toime. Selle kaunitel, peaaegu valgetel või õrnroosadel õitel on meeli rahustav aroom.

Beebi tundlik nahk

Just sel õhjusel on Valge Kassinaeris ideaalne taim beebihooldustoodetes. Beebi tundlik nahka vajab esimesel eluaastal pehmet,  sooja kaitsekihti. Valge Kassinaeris seob niiskust ja stimuleerib naha enda kaitsevõimet ning muudab selle tugevamaks.

Õrn kaitse tundlikule nahale

Koos võõrasema ekstraktiga, mis on rahustav ja tervendav, on tulevad Valge Kassinaeri kaitsvad omadused eriti hästi esile. Kookosõli ja seesamiõli toidavad ja niisutavad nahka intensiivselt. Need koostisosad on eriti nahasõbralikud ja sobivad atoopilisele ning tundlikule nahale.

Valge kassinaerise näokreem

Rahustab ja leevendab atoopilisest dermatiidist ja naha kuivusest tingitud vaevusi

Valge kassinaerise mähkmekreem

Ülitundliku ja allergilise naha hoolduskreem, sobib kasutamiseks beebi esimesest elupäevast

Valge Kassinaerise kehapiim

Õrn hooldus beebi ülitundlikule ja atoopilisele nahale

Kõik fotod (c) Angelika Salomon