Mandel

Kaitseb nahka ja hooldab intensiivselt

Puhkus silmale

Hõrgutav lillemeri valgete ja roosade õitega. Iga-aastased õitsvad mandlipuud on tõeline silmailu. Juba üle 4000 aasta on inimesed seda graatsilist ja väärtusliku viljaga puud kasvatanud. Mandel kasvab eriti hästi Vahemere piirkonnas, Californias, kuid ka Ida-ja Kesk-Aasias. Loodus näitab sulle,  kui jõuliselt kaitseb mandli koor selle väärtuslikku toitaineterikast tuuma.

Väärtuslike toitainete rikas

Mandel on täis mineraalaineid ja vitamiine. See sisaldab ohtralt küllastamata rasvhappeid, kõrge kvaliteediga taimseid valke ja mis eriti hea, see maitseb maitsev. Seepärast ei ole see ilmselt mingi üllatus, et mandlit hinnatakse nahahoolduses kõrgelt.

Meie suurim meeleorgani  nahk puutub tänapäeval kokku igasuguste raskustega: keskkonnamõjudega, stressiga ja tasakaalustamata toitumisega. Sellepärast võib see muutuda tundlikuks, kuivaks ja ärritunuks. Mandliõli on üks kõige väärtuslikum õlisid nahahoolduses, mis aitab leevendada ärritunud nahka, luues sellele õhukese nähtamatu kaitsekihi.

Kuna saadud õli on sarnane meie naha välimisele lipiididekihile, siis meie nahk suudab seda hästi imada. Väga kõrge küllastumata rasvhappete sisalldus ei ole tervislik ainult meie südamele ja ajule, vaid ka nahale, sest need tugevdavad hüdro-lipiidide kihti ja kaitseb niiskuskao eest. E-vitamiin on mandliõli koostises tuntud antioksüdant, mis võitleb vabade radikaalidega ja seega takistab meie naha vananemisprotsessi. Mandliõli leevendab erinevaid nahaärritusi ning aitab meil leida oma tee tagasi loomuliku ilu juurde.

Mandel Gesichtscreme

Mandli rahustav näokreem

Rikkalikult hooldav ja rahustav lõhnaainete vaba päevakreem tundlikule, kuivale nahale
Mandel Feuchtigkeitspflege

Mandli rahustav niisutuskreem

Kerge, lõhnaainete vaba näoniisutaja spetsiaalselt tundlikule, kombineeritud ja rasusele nahale.
Mandel Reinigungsmilch

Mandli rahustav puhastus­emulsioon

Erakordselt õrn ja lõhnaainete vaba puhastuspiim tundlikule nahale
Mandel Pflegedusche

Mandli tundliku naha dušikreem

Mandli tundliku naha dušikreem puhastab ja hooldab õrnalt.

Mandli tundliku naha kätekreem

Õrn koostis aitab vähendada nahaärritusi kätel